Zamestnávateľ o ktorom snívam

Autor: Michal Šplho | 17.1.2011 o 15:36 | (upravené 17.1.2011 o 15:58) Karma článku: 8,17 | Prečítané:  1992x

Hľadám grafika na tvorbu bannerov, plagátov, letákov, ponukových listov ... Vybraný bude ten najlepší s najnižšími požiadavkami na odmenu. Ponuky posielajte na krajta@krajta.sk Teším sa na budúcu spoluprácu.

quality_web.jpg


Určite nie som sám. Určite sú nás v tomto malom, šikovnom národe stovky, ba nebojím sa povedať i tisíce - a nielen grafikov - čo snívame o svojej životnej príležitosti. Roky a poniektorí i desaťročia usilovne rozvíjame svoje profesionálne zručnosti, nespávame po nociach lebo nasávame najnovšie informácie a trendy z našeho fachu. Každodenne naberáme nové skúsenosti, budujeme archív poznatkov, vzorov, zvykáme si na nové verzie nástrojov a programov, ktoré v našej práci používame. Zanedbávame rodiny, deti a manželky len aby sme sa stali o niečo lepší, aby sme sa posunuli o kúsok ďalej.

V skratke, aby sme sa stali najlepší a obstáli na dynamickom trhu v ktorom sa učíme pohybovať.

A viete prečo? Aby sme na tom dynamickom trhu mohli mať najnižšie požiadavky na odmenu. Aby sme mohli s čistým svedomím ponúknuť našemu zamestnávateľovi to najlepšie a pritom za skromnú odmenu. Aby sme dosiahli náš vysnívaný cieľ - mať minimálnu hodnotu a zároveň byť stelesnením najvyššej kvality a najvyšších výkonov.

Veď prečo by sme sa ináč toľko trápili a rozvíjali? Hádam nie preto aby sme za kvalitnú prácu požadovali tučný balík peňazí? Čo je to za gaunera čo ako zamestnávateľ svojmu zamestnancovi chce nanútiť za jeho výkon primeranú - nie to ešte nadštandardnú - odmenu? Kto by chcel u takého hajzľa pracovať?

Nie, my máme svoju česť a neoblomne sa životom prebíjame k našim cieľom. Len aby sa mi pošťastilo a aby si ten zamestnávateľ vybral do pracovného pomeru moju maličkosť. Ak sa to podarí, budem zaspávať s blaženým pocitom na srdci: som v dobrých rukách. To som mal ale v živote šťastie ;-)

PS: Inzerát v perexe som dnes našiel na stránkach nemenovaného servera pre grafikov a venovaný grafike.

Autor ilustrácie: Michal Šplho

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Šatan a Ramsay spravili to, na čo ich predchodcovia nemali guráž

Na olympiádu nepôjdu známe mená a ani jeden hráč Slovana. Je to správne?

ŠPORT

Hudáčkovci na olympiádu nepôjdu, Šatan a Ramsay zverejnili nomináciu

V nominácii nie je nijaký hráč Slovana.


Už ste čítali?