Zamestnávateľ o ktorom snívam

Autor: Michal Šplho | 17.1.2011 o 15:36 | (upravené 17.1.2011 o 15:58) Karma článku: 8,17 | Prečítané:  1990x

Hľadám grafika na tvorbu bannerov, plagátov, letákov, ponukových listov ... Vybraný bude ten najlepší s najnižšími požiadavkami na odmenu. Ponuky posielajte na krajta@krajta.sk Teším sa na budúcu spoluprácu.

quality_web.jpg


Určite nie som sám. Určite sú nás v tomto malom, šikovnom národe stovky, ba nebojím sa povedať i tisíce - a nielen grafikov - čo snívame o svojej životnej príležitosti. Roky a poniektorí i desaťročia usilovne rozvíjame svoje profesionálne zručnosti, nespávame po nociach lebo nasávame najnovšie informácie a trendy z našeho fachu. Každodenne naberáme nové skúsenosti, budujeme archív poznatkov, vzorov, zvykáme si na nové verzie nástrojov a programov, ktoré v našej práci používame. Zanedbávame rodiny, deti a manželky len aby sme sa stali o niečo lepší, aby sme sa posunuli o kúsok ďalej.

V skratke, aby sme sa stali najlepší a obstáli na dynamickom trhu v ktorom sa učíme pohybovať.

A viete prečo? Aby sme na tom dynamickom trhu mohli mať najnižšie požiadavky na odmenu. Aby sme mohli s čistým svedomím ponúknuť našemu zamestnávateľovi to najlepšie a pritom za skromnú odmenu. Aby sme dosiahli náš vysnívaný cieľ - mať minimálnu hodnotu a zároveň byť stelesnením najvyššej kvality a najvyšších výkonov.

Veď prečo by sme sa ináč toľko trápili a rozvíjali? Hádam nie preto aby sme za kvalitnú prácu požadovali tučný balík peňazí? Čo je to za gaunera čo ako zamestnávateľ svojmu zamestnancovi chce nanútiť za jeho výkon primeranú - nie to ešte nadštandardnú - odmenu? Kto by chcel u takého hajzľa pracovať?

Nie, my máme svoju česť a neoblomne sa životom prebíjame k našim cieľom. Len aby sa mi pošťastilo a aby si ten zamestnávateľ vybral do pracovného pomeru moju maličkosť. Ak sa to podarí, budem zaspávať s blaženým pocitom na srdci: som v dobrých rukách. To som mal ale v živote šťastie ;-)

PS: Inzerát v perexe som dnes našiel na stránkach nemenovaného servera pre grafikov a venovaný grafike.

Autor ilustrácie: Michal Šplho

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šmejdi po novom útočia na dôchodcov cez inzeráty

Načúvací prístroj alebo strojček, ktorý narovnáva krivý palec na nohe, by si ľudia mali vyberať u lekára, nie v inzerátoch.

TECH

Vidíte na obrázku cikcakovité čiary? Môžete zažiť slepotu

Zakrivená slepota nie je diagnóza, spôsobuje ju evolúcia.

DOMOV

Predvianočné počasie bude divoké, Vianoce však neprekvapia

Na Vianoce by malo iba slabo snežiť.


Už ste čítali?